Pomysły na drukowanie w sezonie wakacyjnym, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby drukarskie

Duch świąt nie czeka na koniec strasznych wydarzeń związanych z Halloween. Profesjonalni marketerzy już odłożyli w swoich kalendarzach sesje burzy mózgów na czas zimowych świąt. Większość właścicieli firm planuje strategie przyciągające uwagę już teraz, w tygodniach poprzedzających poważny początek sezonu świątecznego. Naszym zadaniem jest pomóc wszystkim naszym klientom w szerzeniu świątecznej radości!

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju firmę prowadzisz - detaliczną czy nie. Planowanie włączenia wysokiej jakości druku do Twojej firmy jest istotną częścią zimowego marketingu świątecznego. 40 lat doświadczenia Bestype Imaging oznacza, że wiemy, jak ważny jest ten sezon dla każdej firmy, która z nami współpracuje, aby stworzyć niezapomniany przekaz świąteczny.

Oto 6 klasycznych pomysłów na świąteczne wydruki, które pomogą Twojej firmie lub sklepowi przyciągnąć uwagę klientów, nawiązać kontakt z nowymi kupującymi i zwiększyć sprzedaż w 2021 roku:

1. Personalizowane pocztówki

Myśląc o drukowaniu pocztówek, firmy z NYC postrzegają to narzędzie marketingowe jako najlepszy sposób na kontakt z większością klientów podczas listopadowego i grudniowego szczytu wysyłek. Bestype pomógł setkom naszych klientów zaprojektować i wydrukować spersonalizowane pocztówki - setki, a nawet tysiące sztuk. Nasi klienci nie tylko pytają: "Czy wydrukujecie moją pocztówkę?". Chcą wiedzieć, czy możemy im pomóc z ich szczegółami projektu, niestandardowymi etykietami pocztowymi i zadaniami mail merge. I, oczywiście, możemy. Zaangażowanie Bestype w wyjątkową obsługę klienta oznacza, że jesteśmy najlepszą drukarnią w NYC. Nasi klienci przychodzą do nas, aby wydrukować pocztówki i wysłać je pocztą, niezależnie od pory roku czy wydarzenia.

2. Niestandardowe kartki okolicznościowe i drukowanie kopert

Niestandardowe, drukowane kartki okolicznościowe i koperty są nadal bardzo poszukiwane w erze cyfrowej, oprócz drukowania pocztówek. Nasze zamówienia często obejmują skomplikowane szczegóły projektu, takie jak tłoczenie, sztancowanie, foliowanie i wykończenia - drobne akcenty, które sprawiają, że zwykła kartka świąteczna staje się wyjątkowa. Doskonale wydrukowana kartka świąteczna to narzędzie, które pomaga nawiązać głębsze relacje z klientami i kontrahentami. Wiele firm również dociera do swoich potencjalnych klientów z wysokiej jakości kartkami świątecznymi, zaprojektowanymi na zamówienie i spersonalizowanymi.

Nie jest niczym niezwykłym, że nasi klienci drukujący pocztówki na zamówienie rozdzielają swoje listy klientów podczas tworzenia zamówień. Przedsiębiorstwa drukują zarówno zamówienia na pocztówki, jak i na tradycyjne, standardowe kartki okolicznościowe i koperty. Chodzi o to, aby zarezerwować spersonalizowane kartki okolicznościowe dla najważniejszych klientów i potencjalnych klientów, często wysyłane wraz z przemyślanym prezentem sezonowym.

Inną możliwością jest dosłowne połączenie tych dwóch podejść, zwłaszcza w przypadku sprzedawców detalicznych i usług. Możemy pomóc w zaprojektowaniu standardowej kartki świątecznej i dołączeniu do niej indywidualnie drukowanej pocztówki, która:

  • Promuje sprzedaż
  • Podaje kod rabatowy
  • Oferuje inny kupon lub kod możliwy do zrealizowania online lub w sklepie.

Bestype Imaging sprawia, że adaptacja projektu spersonalizowanej kartki okolicznościowej na pocztówkę jest niezwykle prosta. Nasza obsługa klienta i umiejętność dostosowania się do potrzeb naszych klientów sprawiają, że łatwiej jest drukować u nas lokalnie, zamiast korzystać z usług drukowania pocztówek online lub zamawiać inne druki ze sklepów internetowych. Nasi lojalni klienci wiedzą, że Bestype jest najlepszym miejscem do drukowania pocztówek i innych materiałów drukowanych w Nowym Jorku.

3. Broszury i broszury sezonowe

Innym dodatkiem, elementem mailingowym lub prezentem, który możesz zaoferować, jest broszura lub książeczka o tematyce wakacyjnej. Wakacyjne przepisy kulinarne, kalendarze, kupony oszczędnościowe i kupony są świetnymi kandydatami do przekształcenia w broszury i książeczki. Broszura zachęci klientów do sięgnięcia po nią, zwłaszcza gdy w środku znajdują się atrakcyjne oferty.

4. Wakacyjne szyldy i banery

Druk wielkoformatowy w okresie wakacyjnym obejmuje naklejki na okna, banery i znaki dla handlu detalicznego. Wysokiej jakości druk dla handlu detalicznego może również obejmować znaki stojące, owijki i tapety, które mogą tymczasowo udekorować Twój sklep, wykorzystując motywy i kolory wakacyjne. Jeśli chodzi konkretnie o naklejki na okna, można je dostosować do wizerunku marki i łatwo usunąć po zakończeniu promocji. Wakacyjne wzory naklejek na okna są dostępne w różnych stopniach nieprzezroczystości, dzięki czemu można promować swoją ofertę tak odważnie, jak tylko się chce.

5. Ulotki wakacyjne

Papierowa ulotka zaprojektowana z wykorzystaniem palety wakacyjnych kolorów to zawsze sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi klienta. Ulotki i ulotki na wynos są zawsze warte wysiłku, aby je dostosować. Nie zapomnij o dołączeniu kuponów sklepowych i kodów rabatowych online. Fachowo wydrukowane ulotki można wykorzystać do informowania o specjalnych świątecznych wyprzedażach i wydarzeniach w sklepie. Ulotki świąteczne przyciągają klientów do sklepów. Wykorzystaj ulotki i materiały informacyjne w połączeniu z oznakowaniem okien i banerami zewnętrznymi, aby stworzyć świąteczną atmosferę.

6. Druk niestandardowych naklejek wakacyjnych

Zaprojektowane na zamówienie, kreatywne naklejki świąteczne mogą:

  • Ozdobić kopertę kartki
  • być dodane do każdej standardowej lub świątecznej torby na zakupy lub prezenty
  • Zakleić wewnętrzne lub zewnętrzne kontrastowe opakowanie prezentu świątecznego
  • ozdobić notatniki, butelki na wodę i ochronne etui na laptopy Twoich klientów.

Naklejki pojawiają się wszędzie. Kiedy naklejki trafiają do Twoich klientów, stają się jednym niesamowitym narzędziem marketingowym, które rozprzestrzenia Twoją wiadomość bez konieczności wypowiadania słowa. Technicy Bestype'a będą pracować z Tobą, aby zaprojektować kolekcję naklejek o tematyce wakacyjnej, którą możesz dodać do swoich opakowań lub rozdać klientom.

Druk wakacyjny z Bestype Imaging

Kiedy powierzysz swoje wakacyjne drukowanie Bestype, szybko odkryjesz, dlaczego nasi klienci mówią swoim najbliższym przyjaciołom, że drukują właśnie u nas. Nasza kreatywna społeczność wie, że jesteśmy najlepszym miejscem do drukowania pocztówek lub czegokolwiek innego. Przyjdź do nas ze swoim pomysłem na druk pocztówek świątecznych lub jakimkolwiek innym pomysłem na kartki okolicznościowe, banery i znaki, a my zabierzemy się do pracy. Usiądziemy z Tobą na bezpłatnej konsultacji i zaczniemy budować z Twoich pomysłów pakiet, który sprawdzi się w Twojej firmie. Nasze usługi obejmują pomoc w projektowaniu, druk i termin dostawy dopasowany do Twojego kalendarza promocyjnego w tym sezonie świątecznym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci szybko i dokładnie wydrukować kolejny projekt.

Image Credits: Unsplash @Creative Commons

 

Zobacz także

Idźmy dalej do przodu Nowy Jorku... z troską.

W ciągu ostatnich kilku tygodni stało się jasne, że istnieje dobra i zła droga do ponownego otwarcia gospodarki...

Czytaj dalej

Kolorowe chwile w nowojorskiej drukarni

Bestype Printing jest legendą wśród drukarni w Nowym Jorku, ponieważ jest źródłem wsparcia dla wszelkiego...

Czytaj dalej