Kolorowe chwile w nowojorskiej drukarni

Bestype Printing jest legendą wśród drukarni w Nowym Jorku, ponieważ jest źródłem wsparcia dla wszelkiego rodzaju kreatywności w druku. Odkąd otworzyliśmy nasze drzwi w 1978 roku, byliśmy świadkami, jak społeczność artystyczna SoHo rośnie razem z nami i wokół nas. Nasi przyjaciele i klienci wyszli poza naszą dzielnicę, aby pewnie rozlokować się w całym mieście, w wielu przypadkach rozkwitając w innych dzielnicach. Ci pierwsi klienci zaczęli drukować u nas prace z Nowego Jorku już na początku naszej działalności. Nawet gdy przenieśli się z SoHo, wciąż do nas wracają. Ufają Bestype i włączyli nas w tworzenie sztuki, filmu i mody w Nowym Jorku i wokół niego, a także poza granicami naszego miasta.

Kolorowe chwile w Bestype's Print Shop NYC są niezwykle interesujące - i nie mówimy tu tylko o naszych klientach wybierających między CMYK a Pantone. Ten wpis dzieli się kilkoma anegdotami z historii Bestype w żywych kolorach - prawdziwymi historiami, które mogą się zdarzyć tylko w drukarni w NYC!

Kiedy lokalna drukarnia w NYC zeskanowała wątpliwe polaroidy znanego artysty

Wielu z nas wini lata dziewięćdziesiąte za wiele dawnych, wątpliwych wyborów dotyczących stylu życia. Gdyby Dash Snow (1989 - 2009) przeżył swoje lata dwudzieste, zastanawiamy się, co stałoby się z nim i jego karierą.

Dash należał do tłumu artystów ulicznych, mieszkających w Tompkins Square Park, Alphabet City i Lower Eastside. Pstrykał zdjęcia Polaroidem, aby udokumentować nowojorską bohemę undergroundową - fotografie przedstawiają szczere sceny z udziałem seksu, narkotyków i przemocy. W jego pracach wykorzystywano wszystko: fotografie, kolaże, rzeźby, a także płyny ustrojowe, zwłaszcza nasienie. Niektórzy krytycy uznawali jego sztukę za genialną, inni zaś wyśmiewali ją jako obsceniczne plugastwo. Swoją muzę zasilał narkotykami i alkoholem.

Kiedy Dash poprosił Bestype o zeskanowanie polaroidów do swoich kolaży i samodzielnie wydanych zinów, założyliśmy rękawiczki do pracy ze zdjęciami. Nie chcieliśmy dotykać polaroidów - nie wiedzieliśmy, gdzie się znajdowały. Nie chcieliśmy też, żeby na zdjęciach były nasze odciski palców, gdyby zostały one w jakiś sposób dopuszczone jako dowód w sprawie karnej. Ale wykonaliśmy to zadanie, bo to przecież tylko sztuka.

Pomagamy naszym artystom tworzyć książki artystyczne

Ziny Dasha mogły pożółknąć i rozpaść się w ciągu dwóch dekad, które upłynęły od czasu, gdy pomogliśmy mu zebrać jego sztukę w całość. Ale kilka książek artystycznych Dasha Snowa w twardej i miękkiej oprawie wciąż jest w druku. Nasi technicy chętnie pomogą Wam przekształcić Wasze prace w profesjonalnie zaprojektowane i wydane książki artystyczne. Mamy nadzieję, że staniecie się tak płodni jak Dash i będziecie żyć zdrowo, szczęśliwie i długo.

Kiedy George Clooney nakręcił tu scenę

Ach, George. Ulubiony srebrny lis tego pokolenia spędził dzień w Bestype, kiedy snajperzy produkcyjni znaleźli naszą drukarnię w Nowym Jorku w pobliżu innych miejsc, w których kręcono film. Co zadziwiające, nasza praca odegrała ważną rolę w thrillerze prawniczym "Michael Clayton" z 2007 roku. Nasze jaskrawożółte pokwitowanie miało wyróżniającą się rolę (i powinno być nominowane do kilku nagród).

Obsada i ekipa filmowa nakręciła ważną scenę prowadzącą do pamiętnego punktu kulminacyjnego tuż przy naszym stanowisku obsługi, obejmującą interakcję pomiędzy fikcyjnym pracownikiem Bestype, "Copy Kidem" (granym przez Sama Gilroya, syna reżysera Tony'ego Gilroya), a tytułowym bohaterem. My w Bestype Printing NYC chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby odnieść się do tego, co w filmie było prawdą o obsłudze klienta i wsparciu, a także porozmawiać o dość niesławnym błędzie ciągłości, który jest naprawdę zauważalny. Istnieje ogromna różnica między tym, jak projekty drukarskie w NYC działają w rzeczywistości, a tym, jak myśli o nich Hollywood.

Uwaga! Spoiler Alert. Nasza pozaekranowa analiza ważnego punktu fabuły wygląda następująco. Kiedy fikcyjny bohater filmu, Walter, potrzebował szybko zrealizować zamówienie na druk, miał bardzo konkretne wymagania. Walter miał bardzo zły dzień (albo tydzień, albo życie). Potrzebował, aby ten projekt drukarski wykonany w ostatniej chwili odzwierciedlał jego geniusz, a także powagę treści. Walter chciał, aby okładka była tłoczona i wykonana z czerwonego kartonu. Zamówił czarną oprawę grzebieniową. Potrzebował tysiąca lub więcej identycznych egzemplarzy. Gdy Walter rozprowadzi te raporty i osiągnie swój spoilerowy cel, jego dni staną się jaśniejsze.

Zapewniamy wyjątkową obsługę klienta i wsparcie

Fikcyjny Bestype najwyraźniej nie był w stanie dokładnie zrealizować jego zamówienia. Ta trudna sytuacja została częściowo odzwierciedlona na ekranie.

Zawsze skontaktujemy się z Tobą, jeśli napotkamy problemy techniczne związane z Twoim zamówieniem. Cieszymy się, że Copy Kid wykonał wiele telefonów do Waltera, aby poinformować go, że Fictional Bestype skończył się zapas czerwonej okładki i musiał zastąpić ją niebieską. W rzeczywistości nasi technicy drukarscy nie zatrzymaliby się, dopóki nie dotarliby do klienta i nie wiedzieli, jak ma postąpić. Jednak zaistniały okoliczności fabularne, które uniemożliwiły Fictional Bestype dotarcie do naszego klienta. Jesteśmy zadowoleni, że Fictional Bestype zrobiło wszystko, co w jego mocy, aby zrealizować to szybkie, wysokonakładowe zamówienie na czas i profesjonalnie.

Wszystko drukujemy we własnym zakresie i utrzymujemy wysoki poziom zapasów. Nigdzie w tekstach Copy Kida nie wspomniał, że zapasy czarnej oprawy grzebieniowej Fictional Bestype były na wyczerpaniu, podobnie jak czerwona okładka. Pierwszy egzemplarz raportu krytycznego, który otrzymuje tytułowy bohater, jest oprawiony przy użyciu czarnego plastikowego grzebienia. Jednak pozostałe egzemplarze, które widzimy na ekranie, są oprawione metaliczną spiralą. Czujemy się zażenowani, że firma movie-us nie mogła zrealizować zamówienia zgodnie z dokładną specyfikacją, o którą prosił nasz pierwotny, fikcyjny klient.

Zawsze drukujemy zgodnie z Twoimi dokładnymi specyfikacjami. Prawdziwy Bestype oferuje wiele rodzajów oprawy dokumentów i opcji wykończeniowych. Stale kontrolujemy poziom zapasów magazynowych, więc nigdy nie brakuje nam materiałów potrzebnych do wykonania jakiegokolwiek zadania związanego z drukiem w NYC. Gdyby Walter był prawdziwy, nie zabrakłoby nam potrzebnych materiałów przed ukończeniem tej ważnej serii druku. Omówilibyśmy z nim jego projekt i przygotowali wycenę.

Następnie zaplanowalibyśmy produkcję i zarezerwowali dokładnie tyle zapasów, ile potrzeba do wyprodukowania tego, co chciał. Omówilibyśmy każdy szczegół jego projektu, upewniając się, że produkt końcowy zostanie wyprodukowany zgodnie ze specyfikacją. Wybory fikcyjnego Waltera dotyczące koloru okładki, oprawy i stylu wykończenia były ważne. Bestype z prawdziwego zdarzenia pochyliłby się nad każdym egzemplarzem, aby upewnić się, że odpowiada on wyjątkowym wymaganiom Waltera.

I tak, powiesiliśmy na naszych ścianach zdjęcie George'a Clooneya z autografem, jako wyraz dumy drukarni z Nowego Jorku.

Kiedy pomagamy Hollywood w tworzeniu autentycznych rekwizytów

Filmowi, sceniczni i telewizyjni mistrzowie rekwizytów znają Bestype. Społeczność artystyczna wie, gdzie drukować w NYC. Niezliczone produkcje potrzebują gazet i magazynów z rekwizytami. Nasza praca jest widoczna w filmach takich jak Złap mnie, jeśli potrafisz, gdzie wyprodukowaliśmy gazety rekwizytowe pokazane w scenach kiosku z gazetami.

Możemy wydrukować gazety i czasopisma dla twojej produkcji

Kiedyś produkcja gazet była łatwa, ponieważ kamera skupiała się tylko na tym, co widzowie musieli zobaczyć, aby popchnąć akcję do przodu. Pozostała część strony wydawała się zamazana dla przeciętnego widza filmowego.

Cyfrowa technologia filmowania HD zmieniła sposób, w jaki nasi technicy drukarscy tworzą gazety i czasopisma. Zapaleni kinomani zatrzymują film, powiększają go i chcą zeskanować resztę strony w poszukiwaniu easter eggów. Osiągnięcie realizmu może oznaczać, że nasi technicy pomagają w znalezieniu prawdziwych artykułów informacyjnych, aby wypełnić kolumny treścią, która ma sens dla fabuły. Podpowiedzi i zagadki dotyczące thrillerów, dowcipy, a nawet historyczne lub dotyczące bieżących wydarzeń wypełniają obecnie drukowane przez nas czasopisma z rekwizytami. Każdy, kto ma odtwarzacz DVD wysokiej rozdzielczości, może przeczytać nasze wiadomości - Bestype wkracza do akcji, aby stworzyć pierwszą stronę, która posuwa fabułę do przodu i dostarcza soczystych ciekawostek dla naszych kinomanów. Możemy użyć naszych maszyn offsetowych, aby ułożyć tysiące egzemplarzy gazety dla każdej produkcji.

Kiedy nasza drukarnia w Nowym Jorku wykonała storyboardy dla wielkiego filmu kręconego w Sydney

David Russel jest niezwykłym twórcą storyboardów - jego szkice produkcyjne są pożądanymi i kolekcjonerskimi dziełami sztuki. Kiedy zespół produkcyjny pracujący nad filmem Moulin Rouge (2001) potrzebował, abyśmy uchwycili każdy niuans w każdym panelu za pomocą węgla drzewnego, stanęliśmy na wysokości zadania. Podczas przygotowań do nakręcenia większości akcji na planie zdjęciowym w Australii, wiele zadań przedprodukcyjnych odbywało się w Nowym Jorku. Społeczność filmowa wiedziała, gdzie w Nowym Jorku można drukować.

Zamieniamy sztukę w druki, ziny i książki

Drukarnia w Nowym Jorku, która potrafiła uchwycić każdy szczegół w storyboardach Russela, to Bestype. Możemy wykonać taką samą pracę dla Twoich storyboardów, powieści graficznych i wszelkich wydruków, które chcesz opublikować i rozpowszechniać.

Kiedy poznaliśmy Zaca Posena przed Project Runway

Niektórzy twierdzą, że przed Zac'iem Posen'em amerykańskie projekty mody zawsze grały drugie skrzypce wobec haute couture wylewającego się przez drzwi salonów w Paryżu i Mediolanie. Kiedy Posen był młodym projektantem, założył swoje studio naprzeciwko sklepu Bestype. Współpracowaliśmy z nim przy jego pierwszej kolekcji, drukowaliśmy wszystko, czego potrzebował na swój pierwszy pokaz i później. Pomogliśmy mu wyprodukować materiały na pokazy mody w NYC, które towarzyszyły wielu kolejnym kolekcjom w następnych latach.

Przekształcamy projekty w publikacje i lookbooki z pokazów mody

Wciąż mamy lookbooki z jego pierwszego pokazu! Możemy również wyprodukować Twój lookbook dotyczący mody, fryzur lub makijażu. Nowi i znani projektanci zwracają się do naszej drukarni z prośbą o pomoc w promowaniu mody. Lubimy współpracować z naszymi przyjaciółmi projektantami. Kiedy proszą nas o pomoc w uchwyceniu esencji ich stylu, ciężko pracujemy, aby każdy lookbook był tak wyjątkowy, jak wyjątkowa jest ich kolekcja.

Kiedy pomogliśmy Barbarze Kruger stworzyć jej ikoniczny typ

Założyciel Bestype pracował ramię w ramię z artystką konceptualną i muralistką Barbarą Kruger, aby stworzyć czcionkę i elementy jej kultowej serii Image-Word. Pan Lam drukował te prace przy użyciu archiwalnego już procesu atramentowego. Ustawił również czcionkę, używając jej charakterystycznego kroju Futura Bold Oblique Italic. Dziś tę pracę można by uznać za kolaborację. Jednak dla pana Lama i Bestype była to rutynowa obsługa klientów drukarni w Nowym Jorku.

Skalujemy i produkujemy Twoje projekty druku wielkoformatowego

Twoje prace mogą nie dorównywać rozmachem pracom Barbary Kruger. Mimo to, nasz zespół fachowo przekształca każdą grafikę, którą wyprodukujesz, w projekty druku wielkoformatowego. Możemy pomóc Ci stworzyć duże murale, znaki, banery i wiele innych.

Gdy powierzasz nam swój kolejny projekt druku w Nowym Jorku

Kreatywna społeczność Nowego Jorku wie, gdzie drukować w NYC, i uczyniła Bestype swoim źródłem do realizacji każdego projektu, dużego lub małego. Skontaktuj się z nami ze swoją koncepcją projektu, a my będziemy pracować z Tobą, aby:

  • stworzyć harmonogram produkcji
  • Przygotujemy próbki do Twojego przeglądu i akceptacji
  • Ukończyć druk zgodnie z harmonogramem.

To samo zaufane źródło, do którego nowojorskie społeczności filmowe, modowe i artystyczne zwracają się od 1978 roku, może pomóc wznieść Twoją sztukę na nowe wyżyny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak Bestype może sprawić, że każdy z Twoich projektów zabłyśnie najjaśniejszym blaskiem.

 

Zobacz także

Idźmy dalej do przodu Nowy Jorku... z troską.

W ciągu ostatnich kilku tygodni stało się jasne, że istnieje dobra i zła droga do ponownego otwarcia gospodarki...

Czytaj dalej

Kolorowe chwile w nowojorskiej drukarni

Bestype Printing jest legendą wśród drukarni w Nowym Jorku, ponieważ jest źródłem wsparcia dla wszelkiego...

Czytaj dalej