Podstawowe przybory szkolne dla przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy

Nawet jeśli nie jesteś gotowy na pierwszy dzień w szkole, możesz mieć pewność, że dziecko będzie gotowe na wszystko, czego potrzebuje do zabawy, nauki i zabawy w klasie.

Podstawy tworzenia dzieł sztuki

Te wczesne lata szkolne wypełnione są dużą ilością rzemiosła i praktycznej nauki. Jeśli nie masz jeszcze kompletu materiałów, zastanów się nad ich zakupem, aby nie trzeba było przerywać farbowania, cięcia i tworzenia, gdy dziecko wróci do domu.

Kredki: Pudełko trójkątnych lub jumbo kredek może być łatwiejsze do trzymania dla małych rąk, ale wielu nauczycieli może preferować zestaw 8, 16 lub 24 kredek w standardowych kolorach.

Markery: Pakiet 10 standardowych markerów zapewnia wiele opcji kolorystycznych, a zmywalne pozwalają na łatwiejsze czyszczenie.

Kolorowe ołówki: Zamiast lub w uzupełnieniu do kredek, niektórzy nauczyciele mogą poprosić o kolorowe ołówki do pisania tęczowego, śledzenia lub kolorowania.

Nożyczki: Młodsze klasy mogą wymagać od uczniów użycia pary tępych lub zaokrąglonych nożyczek dla bezpieczeństwa. Większość z nich jest przeznaczona dla osób praworęcznych, więc jeśli Twoje dziecko jest leworęczne, weź do ręki wyznaczoną parę leworęcznych.

Klej: Sztyfty kleju są łatwiejsze do trzymania i kontrolowania przez dzieci w wieku przedszkolnym; płynny klej może być stosowany w przedszkolu i w pierwszej klasie.

Pisanie

Dla ABC, literowania słów i wyobrażania sobie historii, oto co Twoje dziecko będzie musiało przygotować.

Księga kompozycji lub zeszyt: Do praktyki pisarskiej może być wymagana książka składowa lub notatnik. Niektórzy nauczyciele mogą wymagać takich, które mają obszerne strony, aby zapewnić więcej miejsca dla młodych pisarzy.

Ołówki: Kilka ołówków jumbo może być łatwiejsze do trzymania dla małych rąk, więc sprawdź z nauczycielem, czy są one dozwolone. Jeśli nie, należy trzymać się tradycyjnych, drewnianych ołówków nr 2.

Uchwyty ołówkowe: Miękkie, gumowe prowadnice w kształcie pryzmatów wsuwa się na tradycyjny ołówek, aby pomóc początkującym pisarzom lepiej trzymać się dłoni i rozwijać prawidłową pozycję palców.

Gumka: Zarówno samodzielne gumki do ścierania, jak i nasadki do gumek (które wyskakują na górze ołówka) są przydatne do usuwania błędów na papierze.

Papier: Nauczyciele określą, czy kupić białą, budowlaną czy wyłożoną kartkę do pisania dla projektów i zadań klasowych.

Teczki: Przechowuj luźne arkusze (np. prace studenckie lub szkolne) razem w papierowym lub plastikowym uchwycie, aby odrobić pracę domową między szkołą a domem.

Temperówka do ołówków: Mała, przenośna temperówka do ołówków może być przydatna do utrzymywania ostrości przyborów do pisania, dzięki czemu litery pozostają wyraźne na papierze. Dla większej wygody, w domu należy rozważyć elektryczny (używany z nadzorem dorosłych).

przybory szkolne

Torby i pudełka

Zorganizuj swojego nowego ucznia z odpowiednimi torbami i pudłami do przechowywania, przenoszenia i transportu materiałów do i ze szkoły.

Plecak: Dzieci w pre-K mogą jeszcze nie potrzebować plecaka, ale kiedy dziecko zacznie chodzić do przedszkola, zainwestuj w jeden z nich, aby mieć przy sobie takie przedmioty, jak pudełko na lunch, butelkę z wodą, przedmioty do pokazania i powiedzenia oraz pracę domową. Wybierz plecak w rozmiarze pinty, który będzie pasował do ramy Twojego dziecka. Dla dzieci w tym wieku plecak obrotowy może być zbyt uciążliwy i nie jest potrzebny.

Piórnik: Plastikowe pudełko lub torba na ołówki są przydatne do przechowywania ołówków, długopisów i materiałów plastycznych.

Pudełko lub torba na lunch, z paczką lodu: Obiady i przekąski najlepiej umieszczać w izolowanym, plastikowym pudełku wielokrotnego użytku lub nylonowej torbie. Rozważ możliwość zainwestowania w opakowanie z lodem, aby zachować świeżość niektórych produktów spożywczych i napojów (takich jak owoce i woda).

Butelka z wodą: Odporna na rozlanie się wody butelka może być wypełniona w domu, aby dzieci były nawodnione przez cały dzień - i z dala od szkolnych fontann, które mogą być zaraźliwe. Szukaj butelek wykonanych z materiału niezawierającego BPA, o pojemności co najmniej 12 uncji.

Różne

Nie należy zapominać o tych rzeczach, o które nauczyciele mogą prosić, aby utrzymywać klasę w czystości, zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób i używać jej do specjalnych zajęć.

Baterie: Niektóre materiały szkolne, takie jak kalkulatory, wymagają baterii AA lub AAA, a nauczyciele mogą poprosić Cię o ich dostarczenie jako kopii zapasowej. Sugerujemy zabranie pakietu długotrwałych baterii, takich jak nowe Duracell Optimum.

Pudełko z chusteczkami: Oddajcie pudełka z chusteczkami (jeśli nauczyciele o to poproszą), aby nadążyć za zapotrzebowaniem i pomóc w przeziębieniu w szkole.

Środek do dezynfekcji rąk lub chusteczki antybakteryjne: Płyny i chusteczki higieniczne mogą pomóc utrzymać biurko w czystości i zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków powodujących przeziębienia i grypę.

Mata do odpoczynku: Miękki koc, ręcznik lub próbka dywanu mogą być potrzebne, jeśli dziecko jest w całodziennym preK, gdzie spokojny czas lub drzemka są zaplanowane na popołudnia.

Zmiana ubrania: W przypadku wypadków w łazience, zabaw wodnych lub innych nieporządnych zajęć, klasy przedszkolne często proszą o przechowywanie pełnego zestawu ubrań w szkole.

 

 

Zobacz także

Idźmy dalej do przodu Nowy Jorku... z troską.

W ciągu ostatnich kilku tygodni stało się jasne, że istnieje dobra i zła droga do ponownego otwarcia gospodarki...

Czytaj dalej

Kolorowe chwile w nowojorskiej drukarni

Bestype Printing jest legendą wśród drukarni w Nowym Jorku, ponieważ jest źródłem wsparcia dla wszelkiego...

Czytaj dalej