9 prostych rzeczy, które możesz zrobić dla dzieci i nauczycieli w potrzebie

W miarę zbliżania się lata, wiele osób może chcieć zrobić jakieś zakupy w szkole, nawet jeśli nie mają dzieci.

Ze względu na żałosne priorytety naszego kraju związkowego i rządów federalnych, nauczyciele szkolni często muszą wydawać własne niewielkie zarobki na artykuły szkolne lub podstawowe udogodnienia, jak ci nauczyciele z Baltimore, licząc na to, że fani będą chłodzić swoje pomieszczenia. Nie tylko nauczyciele starają się związać koniec z końcem. Rodziny w całym kraju starają się płacić rachunki podczas ładowania nowych trójpierścieniowych segregatorów, nowych ołówków nr 2, nowego papieru na uczelni i nowych kątowników, nie mówiąc już o kalkulatorach graficznych.

Istnieje wiele dużych, nieporęcznych, wywołujących niepokój problemów, z którymi boryka się obecnie świat, ale wysłanie dziecka do szkoły z nowym plecakiem i ostrymi ołówkami na początek roku wolnego od pracy jest o wiele łatwiejsze do opanowania niż rozwiązanie problemu globalnego ocieplenia podczas przerwy na lunch. Lokalne szkoły i kościoły często prowadzą programy back-to-school, ale jeśli szukasz czegoś jeszcze łatwiejszego, oto dziewięć innych sposobów, aby pomóc w tym sezonie skompletować pełna wyprawkę dla dziecka do szkoły:

  1. Darczyńcy wybierają: Ta strona umożliwia nauczycielom sporządzanie list wszystkich potrzebnych materiałów. Albo poszukaj lokalnie, wybierz projekt, który uwielbiasz (np. książki do bibliotek, zabawki fidget lub narzędzia STEM), albo po prostu wybierz godną klasę, która będzie odbiorcą twojego wielkiego, jak ta w Massachusetts, ta w Chicago, albo ta w Gruzji.
  2. Operacja Plecak: Program łączy dzieci w potrzebie z nowymi plecakami wypełnionymi materiałami szkolnymi dla poszczególnych klas oraz wspiera programy pozaszkolne i mentorskie dla dzieci w całych Stanach Zjednoczonych.
  3. Kids in Need Foundation pracuje nad tym, by pomóc dzieciom i klasom w zdobyciu wszystkich potrzebnych im materiałów. Jeśli nie możesz przekazać pieniędzy za pośrednictwem programu School Ready Supplies, który dostarcza materiały szkolne bezpośrednio do uczniów, rozważ możliwość przekazania usług, takich jak umiejętności marketingowe, drukowanie lub usługi wysyłkowe.
  4. United Way: W całym kraju, ta organizacja działa w placówkach, aby wysłać dzieci do szkoły z plecakami pełnymi wszystkich niezbędnych materiałów. Każdy oddział działa niezależnie, więc najłatwiejszym sposobem na przekazanie darowizny lokalnie jest google United Way i Twojej społeczności lub po prostu wybrać obszar w potrzebie jak ten w Dallas, ten w Mississippi, a ten w Północnej Karolinie.
  5. Ołówki Obietnicy: Nie tylko amerykańskie dzieci potrzebują artykułów szkolnych. Ta organizacja pomaga dzieciom na całym świecie poprzez swoje programy, a 100% darowizn trafia bezpośrednio do jej dobrej pracy.
  6. Operacja Homefront: Pomoc dziecku naczelnika wojska w powrocie do szkoły ze wszystkimi potrzebnymi materiałami szkolnymi. Możesz też odwiedzić jedną z ponad 60 imprez Back-to-School Brigade w całych Stanach Zjednoczonych.
  7. Kluby Chłopców i Dziewcząt Ameryki: Organizacja ta prowadzi coroczny program Back2School, który zbiera pieniądze specjalnie na rzecz uczniów, oferując materiały, finansując programy pozaszkolne i inne. Aby pomóc, odwiedź jednego ze swoich partnerów, którzy w tym roku działają od Gap do Chuck E. Cheese do Toyoty i Comcast do Coca-Coli, a wszyscy oni albo przekazują materiały, albo zatrudniają swoich pracowników jako wolontariuszy, albo angażują społeczeństwo do uczestnictwa.
  8. Koalicja na rzecz Bezdomnych: Według strony internetowej tej grupy, prawie 115 000 nowojorskich uczniów ze szkół doświadczyło w pewnym momencie bezdomności w zeszłym roku. Organizacja pobiera datki pieniężne lub zapasy, aby pomóc dzieciom w niestabilnych warunkach mieszkaniowych w posiadaniu zapasów, których potrzebują do szkoły.
  9. #ClearTheLists: Nowa kampania wirusowa pomaga darczyńcom połączyć się z nauczycielami w potrzebie poprzez hashtag #ClearTheLists na Facebooku i Twitterze. Kampania została zapoczątkowana przez Courtney Jones, która chciała dać społeczeństwu możliwość przekazania pieniędzy i materiałów dla nauczycieli w całym kraju, kupując wszystko na swoich Amazońskich listach życzeń, umieszczając na YouTube film o projekcie. Pomysł stał się wirusowy i został pobudzony przez artystę Caseya Donahew, który stworzył stronę GoFundMe, aby pomóc w zapłaceniu za więcej materiałów. Aby się zaangażować, przeszukaj hashtag #clearthelists w mediach społecznościowych.
 

Zobacz także

Idźmy dalej do przodu Nowy Jorku... z troską.

W ciągu ostatnich kilku tygodni stało się jasne, że istnieje dobra i zła droga do ponownego otwarcia gospodarki...

Czytaj dalej

Kolorowe chwile w nowojorskiej drukarni

Bestype Printing jest legendą wśród drukarni w Nowym Jorku, ponieważ jest źródłem wsparcia dla wszelkiego...

Czytaj dalej